Nissan Townstar Van Electric L2 N-Connecta
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 20 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 51 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 09.2028a./100 000km | ||||||
| VIN | VNVNFK00771265464 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2025 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Elektrilised akende tõstukid
- Kesklukustus
Sisustus
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 51 kW |
| Aku mahtuvus: | 45 kWh |
| Tippkiirus: | 132 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4910 mm |
| Laius: | 1859 mm |
| Kõrgus: | 1808 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1883 kg |
| Täismass: | 2490 kg |
| Kandevõime: | 607 kg |
| Autorongi mass: | 3990 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3100 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Reg. tasu hinna sees!
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 30 €
Registreerimistasu: 200 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Citroën C4 X
2023, 14 591 km
26 400 €
258 €/kuus
Peugeot Traveller
2021, 100 000 km
26 500 €
312 €/kuus
Ssangyong Korando
2024, 32 000 km
26 750 €
280 €/kuus
Citroën SpaceTourer
2022, 20 203 km
26 900 €
263 €/kuus
Citroën Jumpy
2023, 7 650 km
26 900 €
263 €/kuus
Polestar 2
2021, 107 000 km
26 900 €
318 €/kuus