Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 355 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | 60 anniversary | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 140 kW 1KD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTEBH3FJ20K063071 | ||||||
| Reg. nr. | 464BGR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2025 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2982 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.7 l/100 km |
| Maanteel: | 7.1 l/100 km |
| Keskmine: | 8.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 213 g/km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4760 mm |
| Laius: | 1885 mm |
| Kõrgus: | 1845 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2295 kg |
| Täismass: | 2990 kg |
| Kandevõime: | 695 kg |
| Autorongi mass: | 5990 kg |
| Haagis piduritega: | 3000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 284 €
Registreerimistasu: 1169 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Toyota Land Cruiser
2013, 330 900 km
20 500 €
249 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2012, 365 900 km
22 495 €
273 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2012
22 500 €
273 €/kuus
BMW X5
2012, 257 800 km
16 999 €
206 €/kuus
Porsche Cayenne
2012, 235 000 km
17 000 €
206 €/kuus
Audi SQ5
2014, 206 700 km
17 699 €
215 €/kuus