Isuzu D-Max
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2012 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 344 400 km | ||||||
| Keretüüp | Pikap, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 120 kW 4JK1E5S-L | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | MPATFS86JCT106835 | ||||||
| Reg. nr. | 065HCM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2025 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2499 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.1 l/100 km |
| Maanteel: | 7.3 l/100 km |
| Keskmine: | 8.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 220 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5295 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1795 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2067 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 933 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 3000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3095 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Värskelt hooldatud (mootori õli +filtrid+aku)Telefoniga juhitav eelsoojendus Eberspacher.
Aastamaks tasutud.
Registreerimis tasu 50/50.
Parklas on juhtunud pisikene kahjujuhtum stangega, mis on korda tehtud.
Sõiduk muusjuhus avariivaba.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 119 €
Registreerimistasu: 727 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Ford Ranger
2013, 286 683 km
12 276 €
149 €/kuus
Audi A8
2011, 235 000 km
12 300 €
150 €/kuus
Audi A6 Allroad
2014, 279 000 km
12 499 €
152 €/kuus
Mercedes-Benz CLS 350
2013, 250 000 km
12 500 €
152 €/kuus
BMW 740
2011, 360 000 km
12 500 €
152 €/kuus
Audi A6 Allroad
2013, 346 800 km
12 500 €
152 €/kuus