Volkswagen Sharan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2015 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW CFFB | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ7NZFV043031 | ||||||
| Reg. nr. | 484TLK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2025 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4854 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1695 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1822 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 688 kg |
| Autorongi mass: | 4760 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2920 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 252 €
Registreerimistasu: 752 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Sharan
2015, 257 000 km
9500 €
113 €/kuus
Volkswagen Sharan
2015, 225 400 km
9990 €
118 €/kuus
Volkswagen Sharan
2015, 273 056 km
12 899 €
153 €/kuus
Citroën Jumper
2016, 196 000 km
9500 €
112 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2013, 354 400 km
9999 €
122 €/kuus
Ford Tourneo Connect
2015, 236 300 km
9999 €
112 €/kuus