Ford B-Max
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2014 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 192 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 70 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0KXXERJKDD06180 | ||||||
Varustus
- kliimaautomaatik
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- lisapidurituli
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- Xenon (lähituled, kaugtuled)
- esitulede pesurid
- LED (tagatuled, päevatuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- Sony stereo (CD, USB pesaga, originaal)
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- iluliistud salongis
- jalamatid
- topsihoidjad (ees, taga)
- veluurpolster
- käetugi ees
- kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- püsikiiruse hoidja
- uste sisevalgustus
- parkimisandurid (ees, taga)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- 12v pistikupesad
- pagasikate
- veokonks (teisaldatav)
- elektrilise soojendusega esiklaas
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- KORRALIK AUTO
- HAMMASRIHM VAHETATUD
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.7 l/100 km |
| Maanteel: | 3.6 l/100 km |
| Keskmine: | 4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 104 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4077 mm |
| Laius: | 1751 mm |
| Kõrgus: | 1604 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1310 kg |
| Täismass: | 1780 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Autorongi mass: | 2280 kg |
| Haagis piduritega: | 575 kg |
| Haagis piduriteta: | 575 kg |
| Teljevahe: | 2489 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
KORRALIK AUTO;
HAMMASRIHM VAHETATUD
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 61 €
Registreerimistasu: 258 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.