Toyota RAV4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, UNIVERSAAL, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 129 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1987 cm³ |
| Võimsus: | 129 kW |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 159 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1591 kg |
| Täismass: | 2065 kg |
| Kandevõime: | 474 kg |
| Autorongi mass: | 3565 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Toyota RAV4
2020, 145 662 km
21 000 €
240 €/kuus
Volkswagen Taigo
2022, 68 857 km
18 900 €
202 €/kuus
Citroën C4 X
2023, 67 161 km
18 900 €
202 €/kuus
Škoda Karoq
2020, 106 544 km
18 990 €
217 €/kuus
Kia cee'd Sportswagon
2023, 101 000 km
18 990 €
214 €/kuus
Volvo S60
2020, 177 660 km
18 995 €
212 €/kuus