Kia Carens
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2014 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 185 916 km | ||||||
| Varustustase | ComfortLine | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 99 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | KNAHT811AE7044556 | ||||||
| Reg. nr. | NLT924 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- CD mängija: boks
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1591 cm³ |
| Võimsus: | 99 kW |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4525 mm |
| Laius: | 1805 mm |
| Kõrgus: | 1605 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1483 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 657 kg |
| Autorongi mass: | 3440 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2750 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tunnustatud automüüja Longo
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 162 €
Registreerimistasu: 487 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.