Jeep Renegade
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 180 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 88 kW 55260384 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | 1C4BU0000JPH36386 | ||||||
| Reg. nr. | 106TNJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Müüja: Eints
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: põlve turvapadjad 1 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Veluurpolster
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Katuseraam
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.2 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 118 g/km |
| Tippkiirus: | 178 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4255 mm |
| Laius: | 1805 mm |
| Kõrgus: | 1697 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1529 kg |
| Täismass: | 1930 kg |
| Kandevõime: | 401 kg |
| Autorongi mass: | 2830 kg |
| Haagis piduritega: | 900 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto väga heas korras. Vahetatud absoluutselt kõik õlid, vedelikud, rihmad, rullid ja filtrid ja tehtud täpselt seda, mida autole hoolduses vaja teha on iga - aastaselt ja kogu aeg vahetatud ka kõik kuluosad. Väikse kütusekuluga. Hind sisaldab registreerimismaksu.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 108 €
Registreerimistasu: 453 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Octavia
2019, 210 000 km
10 499 €
124 €/kuus
Renault Grand Scenic
2017, 169 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Volvo V40
2016, 230 000 km
10 600 €
125 €/kuus
Nissan X-Trail
2016, 187 236 km
10 990 €
130 €/kuus
BMW 218
2018, 215 000 km
10 999 €
129 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 157 000 km
11 200 €
125 €/kuus