Hyundai Kona
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2023 · Eesti |
| Varustustase | Premium |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.6, 77.2 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 18.10.2028 |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1580 cm³ |
| Võimsus: | 77.2 kW |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 106 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4350 mm |
| Laius: | 1825 mm |
| Kõrgus: | 1570 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1533 kg |
| Täismass: | 1950 kg |
| Kandevõime: | 417 kg |
| Autorongi mass: | 3250 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2660 mm |
| Sildade arv: | 2 |