Dacia Duster Extreme
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | LPG |
| Mootor | 1.0, 67 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | LPG |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 1000 cm³ |
| Võimsus: | 67 kW |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1374 kg |