Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2018 · Eesti | ||||||
| Varustustase | Laurin@Klement | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW DFH | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLJ9NP2K7008809 | ||||||
| Reg. nr. | 675BYC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Müüja: Pille-Riin
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 172 g/km |
| Tippkiirus: | 221 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4856 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1467 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1803 kg |
| Täismass: | 2317 kg |
| Kandevõime: | 514 kg |
| Autorongi mass: | 4517 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 277 €
Registreerimistasu: 945 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2020, 183 963 km
16 890 €
189 €/kuus
Škoda Superb
2020, 151 000 km
16 990 €
201 €/kuus
Škoda Superb
2018, 231 472 km
16 999 €
198 €/kuus
Škoda Superb
2018, 126 000 km
18 500 €
209 €/kuus
Kia Sportage
2020, 146 962 km
16 390 €
188 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 265 000 km
16 499 €
192 €/kuus