Toyota RAV4 Plug-in Hybrid Premium
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2023 · Leedu |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.5, 136 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 136 kW |
| CO₂ emissioon: | 22 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1690 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2033 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 477 kg |
| Autorongi mass: | 4010 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |