Isuzu D-Max LX
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 2026 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 1 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Pikap, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 120 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | 5 aastat / 100 000 km | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Allasõidutõke
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Stereo: mälukaardi pesa
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Astmelauad
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- LX varustuses: -Tagadiferentsiaali mehaaniline lukustus Kohalik lisavarustus: -LINE-X kasti kaitsekate 990 eur -Veokonks, kinnine 1280 eur -Kastikate, ruloo 2600 eur -Esiuste lävepakkude ja lingisisude kaitsekiled 190 eur
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1898 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 240 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5270 mm |
| Laius: | 1870 mm |
| Kõrgus: | 1790 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2085 kg |
| Täismass: | 3100 kg |
| Kandevõime: | 1015 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3125 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Registreerimistasu hinnas!
-Mootorsõiduki registreerimismaks (TASUTUD!) 2030 eur
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 158 €
Registreerimistasu: 1788 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.