Toyota bZ4X
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2025 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 10 km | ||||||
| Varustustase | Executive | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 118 kW | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTMABBBA90A101919 | ||||||
| Reg. nr. | 520SCL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2029 | ||||||
Varustus
- Premium värv
- Porilapid täiskomplekt
- Turvapoldid seibiga
- Pakiruumi kummimatt
- Ukselingi kaitsekiled 4-uksele
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 118 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4690 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1650 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2090 kg |
| Täismass: | 2550 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Autorongi mass: | 3300 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
UUS AUTO- KOHE SAADAVAL
UUS AUTO- KOHE SAADAVALSõiduki registreerimistasu on tasutud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 110 €
Registreerimistasu: 450 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.