Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2022 · Luksemburg | ||||||
| Läbisõit | 187 165 km | ||||||
| Varustustase | Style | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WVWZZZCDZNW519825 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 106 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4633 mm |
| Laius: | 1789 mm |
| Kõrgus: | 1440 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1520 kg |
| Täismass: | 2060 kg |
| Kandevõime: | 540 kg |
| Autorongi mass: | 3660 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2669 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tunnustatud automüüja Longo
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 108 €
Registreerimistasu: 608 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Golf
2021, 203 406 km
15 299 €
171 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 200 997 km
15 399 €
172 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 215 685 km
15 799 €
177 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 165 983 km
17 904 €
200 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 153 063 km
18 314 €
205 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 135 410 km
18 400 €
211 €/kuus