Renault Espace Initiale Paris
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2018 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 169 997 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 118 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | VF1RFC00961353037 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Katuseluuk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Sisustus
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- Subwoofer
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4857 mm |
| Laius: | 1888 mm |
| Kõrgus: | 1675 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1735 kg |
| Täismass: | 2471 kg |
| Kandevõime: | 736 kg |
| Autorongi mass: | 4471 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2884 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Õige läbisõit + garantii 2kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 255 €
Registreerimistasu: 801 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Espace
2018, 242 700 km
12 790 €
152 €/kuus
Renault Espace
2017, 123 000 km
15 500 €
178 €/kuus
Renault Espace
2017, 155 000 km
16 000 €
188 €/kuus
Renault Espace
2018, 150 000 km
16 600 €
191 €/kuus
Renault Espace
2021, 82 596 km
27 500 €
296 €/kuus
Peugeot 5008
2018, 122 000 km
15 000 €
172 €/kuus