BMW 316
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.1990 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 237 351 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 73 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAAC11050AB45447 | ||||||
| Reg. nr. | 507AUY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Katuseluuk
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Kõlarid
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1596 cm³ |
| Võimsus: | 73 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4325 mm |
| Laius: | 1645 mm |
| Kõrgus: | 1380 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1100 kg |
| Täismass: | 1560 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müün heas sõidukorras sõiduauto. Väljalaske aastat arvestades auto heas seisukorras - kere tugev, mootor vaikne. Ei ole taastatud, on remonditud. Kriimud, praod plastmassis auto sisemuses, mõõdukalt roostet (eriti juhipoolsel uksel) ja kulunud istmekatted (fotodel). Katuseluuk käib lahti, aga hoob nõrk. Raadio vahel töötab, vahel mitte. Sõidukogemust ei mõjuta. Viimased 20 pluss aastat, mis auto minu on olnud, olen sõitnud peamiselt suvel. Tehnoülevaatus kehtib 2026. a septembrini. Vaadata saab Pärnus.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 446 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.