Kia Sportage
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 99 732 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | T-GDI EX 4WD | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 130 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | U5YPH816HLL747587 | ||||||
| Reg. nr. | 359DCD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2025 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
- esinduse ajalooga sõiduk
- viimane hooldus teostatud 02.09.2024a. 97 006 km juures
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1591 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4485 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1635 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1703 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 497 kg |
| Autorongi mass: | 3800 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
VAHETUSE VÕIMALUS!
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrollAlati, enne ükskõik mis kasutatud auto ostu:
- soovitame margiesinduses kontrollida varasemat ajalugu VIN koodi järgi
- soovitame auto ostueelset lisakontrolli margiesinduses.
- https://ostatargalt.ee/kasutatud-auto/#auto-kontrollimine
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 333 €
Registreerimistasu: 1269 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.