Peugeot Rifter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 185 911 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | N1 | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR3EFYHZRLJ591448 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 183 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1540 kg |
| Täismass: | 2370 kg |
| Kandevõime: | 830 kg |
| Autorongi mass: | 3370 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
N1 Veokonks
Vahetuse võimalusHinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot.
Mootorsõiduki registreerimistasu 453,60 €
Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 434 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Nissan X-Trail
2018, 169 951 km
10 900 €
129 €/kuus
Opel Grandland X
2018, 235 952 km
10 990 €
123 €/kuus
BMW 218
2018, 215 000 km
10 999 €
128 €/kuus
Opel Grandland X
2018, 158 000 km
11 490 €
128 €/kuus
Volvo V60
2018, 276 000 km
11 499 €
134 €/kuus
Peugeot 2008
2019, 153 217 km
11 699 €
131 €/kuus