Škoda Superb Combi Ambition
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 174 178 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJN7NP5M7042391 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: 1
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: 2
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: 4
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: bolero w
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1511 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1547 kg |
| Täismass: | 2129 kg |
| Kandevõime: | 582 kg |
| Autorongi mass: | 3729 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduk uuena Eestist ostetud, hooldatud Škoda esinduses! Sõiduk SKODA SUPERB (079JNP) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 192 €
Registreerimistasu: 699 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2021, 129 135 km
17 900 €
192 €/kuus
Škoda Superb
2021, 148 849 km
21 200 €
243 €/kuus
Peugeot 3008
2020, 103 000 km
15 800 €
181 €/kuus
Peugeot 3008
2019, 98 000 km
16 990 €
194 €/kuus
Peugeot 3008
2019, 135 000 km
17 500 €
199 €/kuus
Volkswagen Passat
2021, 132 500 km
17 500 €
187 €/kuus