Toyota Proace Verso
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 146 509 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 8 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 90 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YARVEAHK8GZ176955 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Autole on tehtud värskelt suur hooldus ja hammasrihmavahetus Paigaldatud uus tahmafilter
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 192 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 8 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5309 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1899 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2045 kg |
| Täismass: | 2820 kg |
| Kandevõime: | 775 kg |
| Autorongi mass: | 4900 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Reg. tasu hinnas! Püsikiiruse hoidja
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot.Mootorsõiduki registreerimistasu hinnas!
Lisagarantii võimalus 1 aasta 625€
Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 484 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Proace
2020, 123 018 km
23 490 €
270 €/kuus
Citroën Jumpy
2020, 173 573 km
19 900 €
223 €/kuus
Renault Trafic
2020, 207 258 km
19 990 €
224 €/kuus
Citroën SpaceTourer
2018, 207 000 km
19 999 €
235 €/kuus
Citroën Jumpy
2019, 98 231 km
20 600 €
237 €/kuus
Renault Trafic
2020, 134 922 km
21 900 €
234 €/kuus