Ford Transit Custom
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 163 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 8 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 114 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF03XXTTG3FE38495 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2198 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| CO₂ emissioon: | 172 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 8 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5339 mm |
| Laius: | 2032 mm |
| Kõrgus: | 1976 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2157 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 843 kg |
| Autorongi mass: | 5100 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1(pikk). Tourneo Titanium varustus. 2-värviline nahksisu. El. juhiiste. Kõik istmed eraldi reguleeritavad. 2*liuguksed külgedel, millel klaasid avatavad, kardinad. Põhjmaapakett: 2*akud, 2*istmesooj. tagant reg. lisasooj. soojendusavad põrandasA/C-konditsioneer. MF-nahkrool. Püsikiirus. El. aknad-peeglid sooj. Toonklaasid. Kesklukk. Ees-taga parkimisandurid. Konks. 2 võtit. Hooldusr. viimane hoole 2. 2025 160t. Võetud Fordi esindusest väljavõte. TYV kehtib 1. 2027. (tehtud 1. 25 157t. )Kontrollitud läbisõit. Hea ketiga mootor 114kwMootorsõidukimaks
Aastamaks: 85 €
Registreerimistasu: 519 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Transit Custom
2016, 227 000 km
17 150 €
203 €/kuus
Ford Transit Custom
2015, 199 000 km
18 250 €
216 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2013, 354 400 km
10 999 €
134 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2016, 166 500 km
15 500 €
173 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2014, 162 000 km
17 000 €
206 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2016, 166 200 km
19 400 €
214 €/kuus