Hyundai Atos
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2000 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 193 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 40 kW G4HC | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KMHAG51GPYU040345 | ||||||
| Reg. nr. | 460AYV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Stereo: originaal
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Varuratas: täismõõdus
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Tulede kõrguse reguleerimine. Esimesed elektriaknad. Kassettraadio. Auto on korras ja sõidab hästi! Osta ära!
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 40 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3495 mm |
| Laius: | 1495 mm |
| Kõrgus: | 1588 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 922 kg |
| Täismass: | 1316 kg |
| Kandevõime: | 394 kg |
| Haagis piduritega: | 700 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2380 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ökonoomne ja korras auto!
Sõiduk tehniliselt korras! Kahel viimasel aastal palju juppe vahetatud, läbivat roostet pole, ökonoomne auto. M+S rehvid.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 269 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis