CFMOTO 650
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 20 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.6, 45 kW 283MT7J233145 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | LCEPEVLD6K6000483 | ||||||
| Reg. nr. | AB16 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
Mugavus
- 12V pistikupesa
Tuled
- Lisatuled
Muu
- Reisiarvesti
- Soodsam hind ilma ülemise ja külje kohvrita.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.6 l |
| Kubatuur: | 649 cm³ |
| Võimsus: | 45 kW |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2180 mm |
| Laius: | 835 mm |
| Kõrgus: | 1332 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 218 kg |
| Täismass: | 368 kg |
| Kandevõime: | 150 kg |
| Teljevahe: | 1425 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Soodushinnaga on ilma ülemise kohvrita. Uus kett ja hammasratas, ōli vahetus 2015 aasta lõpus.Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!