Mercedes-Benz CLA 200 Business Solution
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2021 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 207 059 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | W1K1186121N239220 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
Mugavus
- Katuseluuk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Sisustus
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 115 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4695 mm |
| Laius: | 1857 mm |
| Kõrgus: | 1444 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1590 kg |
| Täismass: | 2120 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Autorongi mass: | 3775 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2729 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Päris Longo Garantii 2 kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 164 €
Registreerimistasu: 736 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz CLA 200
2020, 202 592 km
22 099 €
246 €/kuus
Mercedes-Benz CLA 200
2022, 191 207 km
22 999 €
256 €/kuus
Škoda Superb
2020, 133 598 km
17 699 €
189 €/kuus
Volkswagen Touran
2019, 230 000 km
17 699 €
208 €/kuus
Renault Talisman
2020, 105 300 km
17 900 €
205 €/kuus
Mercedes-Benz A 180
2019, 200 000 km
17 999 €
212 €/kuus