Toyota Corolla
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2025 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 13 647 km | ||||||
| Varustustase | Active Plus Hybrid | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.8, 72 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1ZB3AE00E181654 | ||||||
| Reg. nr. | 830VVT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2029 | ||||||
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Nahkpolster: must
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: usb pesa, mp3 mängija
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Talverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 107 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4650 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1506 kg |
| Täismass: | 1885 kg |
| Kandevõime: | 379 kg |
| Autorongi mass: | 2635 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Registreerimistasu hinnas! Kaasa suverehvid! Müügieelselt tehniliselt ja visuaalselt kontrollitud. Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 685 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Corolla
2023, 41 975 km
23 490 €
252 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 44 508 km
25 490 €
292 €/kuus
Toyota Corolla
2024, 51 401 km
25 990 €
279 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 15 400 km
26 990 €
289 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 37 384 km
27 990 €
300 €/kuus
Toyota Corolla
2025, 18 433 km
28 990 €
324 €/kuus