Renault Master
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2015 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 139 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 120 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | VF1VB76Z353585193 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2299 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 5810 mm |
| Laius: | 2200 mm |
| Kõrgus: | 2400 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2350 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1150 kg |
| Autorongi mass: | 7000 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3682 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L3H1. Alum. kast 3400*2200. Raam pikkade detailide veoks. Töötuled. Toppeltrattad. NB! Haagis 3500kg. A/C-konditsioneer. El. aknad, -peeglid sooj. kesklukk. Konks. Hooldusr. 139t uus esiklaas, filtrid, õli. Export 11000 Eur. Sis. 24%Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 145 €
Registreerimistasu: 801 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.