Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2018 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 222 299 km | ||||||
| Varustustase | Comfortline Business | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 92 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WVGZZZ5NZJW418508 | ||||||
| Reg. nr. | NPE769 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Katuseluuk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- CD mängija: boks
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 92 kW |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4486 mm |
| Laius: | 1839 mm |
| Kõrgus: | 1625 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1565 kg |
| Täismass: | 2040 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Autorongi mass: | 3640 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2677 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tunnustatud automüüja Longo
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 171 €
Registreerimistasu: 652 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Tiguan
2018, 183 000 km
14 900 €
174 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 191 867 km
14 999 €
168 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 216 032 km
15 799 €
187 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 160 000 km
17 400 €
203 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 143 751 km
17 699 €
203 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2018, 177 667 km
21 299 €
252 €/kuus