Kia Sorento
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2011 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 203 400 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 145 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | KNAKU814DC5245586 | ||||||
Varustus
- kliimaautomaatik
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- 5x peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- lisapidurituli
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- mägipidur
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- stereo (CD, USB pesaga, originaal)
- CD Box
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- GSM antenn
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad (ees, taga)
- nahkpolster
- 1x elektriliselt reguleeritavad istmed
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste)
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- katuseluuk (klaasist, elektriline)
- püsikiiruse hoidja
- panoraamkatus (klaasist)
- uste sisevalgustus
- parkimisandurid (taga)
- parkimiskaamera
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- astmelauad
- 12v pistikupesad
- pagasikate
- Chrome katusereelingud
- veokonks
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- ILUS KORRALIK MAASTUR VAHETUSVÕIMALUS ODAVAMA SÕIDUKIVASTU
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2199 cm³ |
| Võimsus: | 145 kW |
| CO₂ emissioon: | 212 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4685 mm |
| Laius: | 1885 mm |
| Kõrgus: | 1710 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1885 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 625 kg |
| Autorongi mass: | 4510 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 177 €
Registreerimistasu: 901 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.