Kia cee'd / Ceed
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2019 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 103 kW G4LD |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | Kuni 22.08.2026 |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1353 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4310 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1447 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1422 kg |
| Täismass: | 1850 kg |
| Kandevõime: | 428 kg |
| Autorongi mass: | 2850 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |