Toyota Corolla Luxury Hybrid
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2023 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, UNIVERSAAL, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.8, 72 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 107 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4650 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1507 kg |
| Täismass: | 1885 kg |
| Kandevõime: | 378 kg |
| Autorongi mass: | 2635 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Toyota Corolla
2023, 99 892 km
21 490 €
231 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 73 933 km
22 490 €
242 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 44 508 km
24 990 €
287 €/kuus
Toyota Corolla
2024, 51 401 km
25 990 €
279 €/kuus
Toyota Corolla
2025, 15 682 km
29 995 €
336 €/kuus
Toyota Corolla
2025, 3 612 km
30 900 €
346 €/kuus