Mercedes-Benz GLC 220
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2019 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 134 900 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | d 4Matic AMG | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 143 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDC2539151V215817 | ||||||
| Reg. nr. | 564RBB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Müravähendav klaas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus): salongi
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Spoileriring
- Pagasikate
- Multibeam LED esituled
- Autohold
- Night pakett
- El.ajamiga tagaluuk
- Ambient valgustuspakett
- Widescreen cockpit
- Nahaga kaetud armatuurlaud ja uksepolstrid
- Keyless-engine start
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 143 kW |
| CO₂ emissioon: | 167 g/km |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4683 mm |
| Laius: | 1930 mm |
| Kõrgus: | 1664 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1930 kg |
| Täismass: | 2500 kg |
| Kandevõime: | 570 kg |
| Autorongi mass: | 5100 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2873 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Multibeam,Webasto,Konks,Widescr
- Sõiduk MERCEDES-BENZ GLC 220 D 4MATIC (564RBB) on osalenud kindlustusjuhtumis- Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki.
- Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199 € ja mootorsõidukimaksud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 351 €
Registreerimistasu: 1169 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLC 220
2019, 153 000 km
32 890 €
389 €/kuus
Audi A6 Allroad
2018, 184 500 km
24 840 €
274 €/kuus
Volkswagen Passat
2021, 161 144 km
24 890 €
278 €/kuus
Škoda Kodiaq
2021, 95 684 km
24 900 €
267 €/kuus
Škoda Superb
2021, 138 000 km
24 900 €
267 €/kuus
Audi Q5
2018, 151 000 km
24 900 €
295 €/kuus