Volkswagen Passat
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2022 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 135 074 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 147 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZNE055011 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- Dünaamiline roolimehhanism
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- Turvavööd koos pingutitega esiistmetel
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Kiiruse piiraja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Proaktiivne sõitjakaitsesüsteem (Pre-Crash)
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- "Hädaabi"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Dimming mirror
- Konditsioneer
- Kliimaseade "Climatronic"
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- IQ.VALGUS
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- AUX-IN-liides
- USB liides
- Võimendi
- Navigatsiooniseade
- MMI raadio
- MMI navigatsioon
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- USB-C input
- Voice commands
Istmed
- Veluurpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Veokonks
- Pakiruumi eraldusvõrk
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Garantii
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4777 mm |
| Laius: | 1832 mm |
| Kõrgus: | 1488 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1650 kg |
| Täismass: | 2180 kg |
| Kandevõime: | 530 kg |
| Autorongi mass: | 4180 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2786 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 206 €
Registreerimistasu: 946 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2021, 220 279 km
15 799 €
177 €/kuus
Volkswagen Passat
2022, 184 869 km
17 099 €
191 €/kuus
Volkswagen Passat
2021, 109 630 km
19 544 €
210 €/kuus
Volkswagen Passat
2023, 150 690 km
19 550 €
219 €/kuus
Volkswagen Passat
2022, 179 308 km
20 899 €
234 €/kuus
Volkswagen Passat
2022, 181 318 km
17 990 €
199 €/kuus