Audi A4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2006 · Prantsusmaa |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 103 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 167 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4586 mm |
| Laius: | 1772 mm |
| Kõrgus: | 1397 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1685 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 335 kg |
| Autorongi mass: | 3665 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2655 mm |
| Sildade arv: | 2 |