Nissan Leaf Acenta 40kWh
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2018 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 90 kW |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 90 kW |
| Tippkiirus: | 144 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4490 mm |
| Laius: | 1788 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1642 kg |
| Täismass: | 1995 kg |
| Kandevõime: | 353 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |