Fiat Panda
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2014 · Saksamaa |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 51 kW 169A4000 |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1242 cm³ |
| Võimsus: | 51 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
| Tippkiirus: | 164 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3653 mm |
| Laius: | 1643 mm |
| Kõrgus: | 1551 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1015 kg |
| Täismass: | 1440 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Autorongi mass: | 2240 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2300 mm |
| Sildade arv: | 2 |