Škoda Octavia ELEGANCE COMBI
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 49 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 30.10.2027 | ||||||
| VIN | TMBJR8NX7PY032339 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Elektriajamiga toonklaasist panoraam - katuseluuk koos elektriliselt seadistatava päikesesirmiga
- Soojendusega tagumised äärmised istmed
- Soojendusega esiklaas (integreeritud soojenduskile)
- Reavahetuse abisüsteem Side Assist + tagurdamisel läheneva sõiduki eest hoiatav süsteem (Rear Traffic Alert)
- Adaptiivne püsikiirushoidik, säilitab eesliikujaga valitud pikivahet, vastavalt kiirendades või pidurdades (kuni seismajäämiseni), aktiivne kiiruseni 210 km/h
- Esilaternate pesurid + klaasipesuvedeliku taseme indikaator
- Esiklaasinäidik Head Up Display
- Kolmetsooniline automaatne kliimaseade, eraldi seadistatav juhile, kaassõitjale ning tagaistujatele, tolmu ja õietolmu filtri ning õhuniiskuse ja päikesevalguse intensiivsuse sensoritega
- Elektrilise lukustussüsteemiga haagisekonks, adapteriga
- 3-kodaraga sportlik soojendusega nahkrool raadio ja telefoni juhtimise ning DSG käiguvahetusega roolilt, ainult koos DSG-käigukastiga
- Täiendava mürasummutusega esimesed külgaknad
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 126 g/km |
| Tippkiirus: | 228 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4689 mm |
| Laius: | 1829 mm |
| Kõrgus: | 1479 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1499 kg |
| Täismass: | 1910 kg |
| Kandevõime: | 411 kg |
| Autorongi mass: | 3410 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2667 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST.HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES.
GARANTII KEHTIB KUNI 30.10.2027 VÕI 100 000 KM.
SÕIDUK EI ASU MÜÜGIPLATSIL.
Sõiduk SKODA OCTAVIA (757RVH) on osalenud kindlustusjuhtumites.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 77 €
Registreerimistasu: 589 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Octavia
2023, 165 949 km
14 900 €
167 €/kuus
Škoda Octavia
2023, 70 203 km
21 990 €
236 €/kuus
Škoda Octavia
2024, 25 060 km
23 400 €
252 €/kuus
Škoda Octavia
2024, 40 283 km
25 900 €
278 €/kuus
Renault Arkana
2023, 44 000 km
21 700 €
249 €/kuus
Toyota Corolla
2021, 47 677 km
21 895 €
251 €/kuus