Toyota RAV4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2012 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 239 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 110 kW 2AD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTMBB31V10D105184 | ||||||
| Reg. nr. | 640BPV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2025 | ||||||
Varustus
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Android Auto: juhtmevaba
- Bluetooth
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2231 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4365 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1685 kg |
| Täismass: | 2190 kg |
| Kandevõime: | 505 kg |
| Autorongi mass: | 3990 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2560 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto ideaalses seisukorras.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 171 €
Registreerimistasu: 742 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
BMW 330
2013, 335 000 km
9000 €
110 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2012, 284 000 km
9350 €
114 €/kuus
Volkswagen Passat Alltrack
2014, 252 000 km
9400 €
115 €/kuus
Volvo XC60
2011, 245 564 km
9499 €
116 €/kuus
Honda CR-V
2013, 311 000 km
9590 €
117 €/kuus
Hyundai Santa Fe
2011, 262 000 km
10 000 €
122 €/kuus