Kia Optima
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Poola | ||||||
| Läbisõit | 276 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.7, 104 kW D4FD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KNAGU415GJ5256395 | ||||||
| Reg. nr. | 570HBW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.7 l |
| Kubatuur: | 1685 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 116 g/km |
| Tippkiirus: | 203 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4855 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1465 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1605 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Autorongi mass: | 3580 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2805 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Korralikult hooldatud auto
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 127 €
Registreerimistasu: 502 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Kia Optima
2019, 150 000 km
11 990 €
138 €/kuus
Kia Optima
2017, 213 000 km
12 900 €
152 €/kuus
Volkswagen Caddy
2017, 224 800 km
10 750 €
127 €/kuus
Volkswagen Touran
2017, 278 000 km
10 900 €
128 €/kuus
Renault Scenic
2017, 157 398 km
10 900 €
122 €/kuus
Nissan X-Trail
2016, 187 236 km
10 990 €
130 €/kuus