Toyota Corolla
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2023 |
| Varustustase | Active Plus |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.8, 103 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4370 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1345 kg |