Hyundai Santa Fe
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Mudeliaasta | 2026 | ||||||
| Läbisõit | 1 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 117 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | KMHP48128SU124056 | ||||||
Varustus
- Nahksisu
- Sõitmata auto
- UUS AUTO KIIREKS TARNEKS! LAOS OLEV REGISTREERIMATA AUTO.
- Käibemaksu mahaarvatav
- Mode 3 (ühendused Type 2 - Type 2)
- Alumiiniumveljed
- USB-pistik
- Bluetooth
- Istmesoojendused, ees
- Roolisoojendus
- Soome auto
- Istujaid 7-le
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 117 kW |
| Keskmine: | 1.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 38 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4830 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2165 kg |
| Täismass: | 2740 kg |
| Haagis piduritega: | 1010 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 266 €
Registreerimistasu: 1460 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.