BMW X5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2008 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 618 500 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 210 kW 306D5 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBAFF01000L201237 | ||||||
| Reg. nr. | 031MLI | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.3 l/100 km |
| Maanteel: | 7 l/100 km |
| Keskmine: | 8.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 216 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4854 mm |
| Laius: | 1933 mm |
| Kõrgus: | 1776 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2185 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 815 kg |
| Autorongi mass: | 5820 kg |
| Haagis piduritega: | 2700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2933 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tehniliselt väga heas korras.Hooldatud õigeaegselt ja remonditud kõik, millele vähegi tähelepanu on services juhitud.
Vahetuse võimalus - eelistatud puksiir, limusiin või sedaan kerega sõiduk
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 142 €
Registreerimistasu: 749 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.