Mercedes-Benz GLE 53 AMG
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2023 · Tšehhi | ||||||
| Läbisõit | 50 700 km | ||||||
| Varustustase | 4Matic+ | ||||||
| Keretüüp | Touring, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 320 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | W1NFB6BB1PA847306 | ||||||
| Reg. nr. | MBGLE53 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Info kuvamine esiklaasile
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
- Tagaklaasi soojendus
- Uste servosulgurid
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Lisatuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Talverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Topsihoidjad
- Katuseluuk
- Panoraamkatus (klaasist)
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
Muu
- Veokonks
- Välistemperatuuri näidik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- MANUFAKTUR Designo Diamond White metallikvärv
- Multikontuursed esiistmed massaažifunktsiooniga
- Ventileeritavad ja soojendusega esiistmed
- Tagumised külgturvapadjad
- Mootori ja salongi eelsoojendus / -jahutus (taimeriga)
- THERMOTRONIC kolmetsooniline automaatkliimaseade
- Suurendatud kütusepaak
- Adaptiivne püsikiirusehoidja DISTRONIC PLUS
- Head-Up Display
- Liiklusmärkide tuvastussüsteem
- Burmester helisüsteem
- Digitaalraadio DAB
- Juhtmevaba telefoni laadimine
- Panoraamkatus elektrilise katuseluugiga
- Tumedaks toonitud tagumised klaasid
- AIRMATIC õhkvedrustus
- Elektriline haagisekonks koos haagisestabilisaatoriga
- Roostevabast terasest astmelauad
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2999 cm³ |
| Võimsus: | 320 kW |
| CO₂ emissioon: | 247 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4954 mm |
| Laius: | 2022 mm |
| Kõrgus: | 1832 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2449 kg |
| Täismass: | 3050 kg |
| Kandevõime: | 601 kg |
| Autorongi mass: | 6650 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2995 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027Toodud riigist: Tšehhi
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Täielik Mercedes-Benz hooldusajalugu:
- 02.2024 / 16 431 km
- 02.2025 / 33 841 km
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest.
Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 912 €
Registreerimistasu: 4547 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.