Citroën C3 Aircross
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2022 |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 21.02.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Sarnased pakkumised
Citroën C3 Aircross
2020, 75 800 km
12 900 €
138 €/kuus
Citroën C3 Aircross
2021, 59 000 km
14 280 €
163 €/kuus
Peugeot 208
2022, 89 500 km
11 780 €
135 €/kuus
Peugeot 208
2022, 83 500 km
11 980 €
137 €/kuus
Peugeot 208
2022, 76 000 km
11 980 €
137 €/kuus
Peugeot 208
2022, 79 500 km
11 980 €
137 €/kuus