Volvo V50
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2006 · Itaalia |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.4, 132 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| CO₂ emissioon: | 184 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4514 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1432 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1535 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Autorongi mass: | 3520 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |