Kia K4 GT-Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2026 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 2 100 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, PC, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 110.3 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | 3KPFU51C2TE255930 | ||||||
| Reg. nr. | 030KIA | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2030 | ||||||
Varustus
- Valuvelg 18" 235/40R18
- Käetugi esiistmete vahel
- Tagaistme keskmine käetugi
- Peeglid päikesesirmides koos valgustusega
- Kahes osas (suhtes 60:40) klapitav tagaiste koos suusaluugiga
- "Satin chrome" kattega uksekäepidemed
- Metalldekooriga pedaalid
- Pagasiruumi kate
- Automaatselt tumenev tahavaatepeegel
- Vegan nahast rool
- Valgusanduriga lähitulede automaatika
- Komfortsuunatuled
- Kerevärvi uksekäepidemed
- Kaheosaline 12,3- ja 12,3-tolline integreeritud ekraan
- Kõrgläikega musta värvi välispeeglid
- LED-päevasõidutuled
- LED tagumine udutuli
- LED-tagatuled
- Cube-tüüpi LED esituled
- LED eesmised udutuled
- Toonitud esiklaas ning esimesed küljeaknad
- Tumendatud tagaklaas ja tagumised küljeaknad
- Rehviparanduskomplekt
- Püsikiirusehoidja koos pikivahehoidmise funktsiooniga
- Täisautomaatne kahetsooniline kliimaseade
- Elektriliselt juhitavad küljepeeglid soojendusega
- Elektriliselt kokkulapitavad soojendusega küljepeeglid koos suunatuledega
- Elektriliselt juhitavad aknatõstukid ees ja taga koos akende automaatse üles-alla liikumisega esi- ja tagaustel
- Reguleeritav sõidurežiim
- Klaasipesuvedeliku lõppemise hoiatussignaal
- Reguleeritava kõrgusega esiistmed
- Kaugtulede assistent
- Rooli kõrguse ja sügavuse regulaator
- Vihmasensoriga klaasipuhastid
- Soojendusega istmed ees
- Roolisoojendus
- Juhtmevaba mobiiltelefoni laadija
- Smart Key võtmeta käivitussüsteem
- Elektriliselt reguleeritav juhiiste
- Elektriliselt reguleeritav juhiistme nimmetoe regulaator
- ABS-EBD pidurid
- ESC+mägistardikontroll (HAS)
- Avariipidurdamise hoiatussüsteem (ESS)
- Auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM)
- Hädapidurivõimendi (BAS)
- TPMS - Rehvirõhu jälgimise süsteem
- Sõidureas püsimise abisüsteem (LKAS), sisaldab juhi väsimuse tuvastussüsteemi
- Eessõitjaga kokkupõrke ennetusüsteemi koos jalakäija/auto/jalgratta tuvastusüsteemiga
- Piirkiiruse teavitusfunktsoon
- Parkimisandurid ees ja taga
- Ees- ja külgturvapadjad koos turvakardinatega
- Võtmega väljalülitatav kaassõitja turvapadi
- Isofix turvatooli kinnitussüsteem
- Elektrooniline parkimispidur (EPB)
- Kiirustundlik uste lukustussüsteem ja uste automaatne avanemine kokkupõrkel
- Immobilaiser
- Esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA-JX) koos ristmikul vasakpöörde ajal vastassuunast läheneva sõiduki tuvastuse ja hädapidurdamisega
- eCall – automaatne hädaabikõne süsteem
- Dünaamiliste joontega tahavaatekaamera
- Pimenurga hoiatussüsteem (BSD) koos tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga (RCTA)
- 12,9" puutetundliku ekraaniga heli- ja navigatsioonisüsteem (sisaldab raadio, DAB, TMS, RDS, Apple CarPlay/Android Auto ühildavust)
- KIA rakendus
- Bluetooth käed-vaba ühendus
- Helisüsteemi juhtimine roolilt
- USB ühildavus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 110.3 kW |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 151 g/km |
| Tippkiirus: | 207 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4440 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1532 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 408 kg |
| Autorongi mass: | 3350 kg |
| Haagis piduritega: | 1410 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2720 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 153 €
Registreerimistasu: 1095 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.