DFSK Glory 600
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2025 · Eesti |
| Varustustase | Fengon |
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 4 ust, 7 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.5, 130 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2029 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4720 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1710 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1665 kg |
| Täismass: | 2165 kg |
| Kandevõime: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |