Subaru Outback
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2012 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 110 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 155 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4775 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1605 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1646 kg |
| Täismass: | 2085 kg |
| Kandevõime: | 439 kg |
| Autorongi mass: | 3785 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2745 mm |
| Sildade arv: | 2 |