BMW 535
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2005 · Saksamaa |
| Varustustase | M-pakett |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.0, 200 kW 306D4 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 200 kW |
| CO₂ emissioon: | 216 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4843 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1491 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1830 kg |
| Täismass: | 2315 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Autorongi mass: | 4375 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2886 mm |
| Sildade arv: | 2 |