Škoda Kodiaq
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2021 · Eesti |
| Varustustase | L&K 2,0 TDI 147kW 7-k. DSG 4x4 |
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 147 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 180 g/km |
| Tippkiirus: | 212 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4699 mm |
| Laius: | 1882 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1952 kg |
| Täismass: | 2500 kg |
| Kandevõime: | 548 kg |
| Autorongi mass: | 4500 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2788 mm |
| Sildade arv: | 2 |